נאור שיטרית

תיווך ייעוץ ושיווק נדל"ן

מוכר נכס❓

כדאי לך לשים אותו ביידים טובות ‼️

הרבה אנשים שואלים למה צריך מתווך? ת'אמת גם אני שאלתי בתחילת דרכי את השאלה הזאת, והבנתי שמתווך נותן המון ערך מוסף לעומת אדם שמנסה למכור לבד !!

וכמו שצריך עו"ד טוב כך צריך מתווך טוב כדי לקבל את המחיר הכי טוב
שאפשר לקבל !!!

אז מה אנחנו עושים כדי שהעסקה שלך תצליח?

אדם שרוצה למכור את הנכס שלו צריך דבר ראשון והכי חשוב לדעת כמה הנכס שלו שווה, במידה ויפרסם במחיר גבוה מדי הוא יפסיד מלא לקוחות פוטנציאליים, במידה ויפרסם נמוך מדי הוא ירוויח פחות ממה שמגיע לו לקבל !!

ככל שהחשיפה של פרסום הנכס מרובה הוא ימשוך יותר קונים פוטנציאליים וכך יוכל לקבל את המחיר הטוב ביותר, מתווך מקצועי ישקיע פרסום במס' פלטפורמות שהאדם הממוצע לא יפרסם, וגם ישקיע כסף למשוך חשיפה מירבית, ולא נשכח עריכה מקצועית !!

מתווך מקצועי צריך לדעת איך לגשר כדי שהעיסקה תצא לפועל ולא תתפוצץ בגלל ויכוח או אי הבנה וכמו שידוע שצד שלישי בתמונה תמיד יכול לעזור להבין אחד את השני בצורה הטובה ביותר

חייב שהתמונות יהיו מקצועיות כי אנחנו יודעים שהיום העין אוכלת ובמידה והתמונות לא מספיק טובות אפשר לפספס קונים

חיסכון בזמן וכאב ראש – למכור דירה זה לא פשוט כל כך כמו שזה ניראה (בכל זאת רוב האנשים עושים את העיסקה הכי גדולה של חייהם), חוץ מכל מה שכתבתי למעלה צריך לפגוש לקוחות לדעת איך לסנן ולהראות את הנכס בד"כ מס' רב פעמים ולבזבז מלא זמן, ולא נשכח שצריך לדעת לקבל אכזבות שלא תמיד ניסגרת העיסקה ולהמשיך לקבל לקוחות ולהראות את הנכס באנרגיות טובות וחיוביות עם חיוך ענק, שהאנרגיות והשמחה עיקר המכירה 😊

ולא נשכח את החלק הממש חשוב שמתווך מקבל מלא שיחות ביום של אנשים מתעניינים, ועושה הרבה שיתופי פעולה עם מתווכים וחברות תיווך שבסופו של דבר זה העבודה וחיי היום יום, ומתווך מקצועי תמיד בעיניינים !!

חושב שאתה יכול לעשות את כל זה לבד??

רוצה שאני אעבוד
ואלחם עבורך?
פשוט תתקשר !!

התקשרו אלי

שלחו לי מייל

הודעת ווטסאפ

הודעת סמס

דילוג לתוכן