אנואר בשיר

משרד עורכי דין ונוטריון

Add a heading
אודותינו

משרדנו נמצא סמוך לבית המשפט המחוזי בירושלים, מעניק שירותים משפטיים ונוטריונים במגוון תחומים עם ניסיון רב שנתי בתחום משנת 2000. מבטיחים ליווי אישי ומקצועי, זמינות ומענה מיידי לכל פניה.
אצלנו תמצא מענה לכל שאלה ותקבל ייעוץ ראשוני ללא תשלום.

ניסיון רב ומקצועיות בתחומים

שירות אמין ויעיל

יחס אישי ומקצועי לכל לקוח

ההתמחויות שלנו

משרדנו מתמחה בייצוג וליווי נפגעי תאונות דרכים, נהגים, נוסעים והולכי רגל, החל משלב הפגיעה, דרך מינוי מומחים רפואיים ועד לקבלת מלוא סכום הפיצויים המגיע לך.  אנו מבטחים להגיש עבורך בקשה לתשלום תכוף – תשלום מיידי על חשבון הפיצויים – תוך 24 שעות ממועד קבלת הייצוג, ונדאג שתקבל  פיצויים מירביים שישקף את חומרת הפגיעה. 

אם אתה עובד ונפגעת,  חשוב שתדע שאתה מבוטח מרגע יצאתך משער הבית ועד חזרתך מהעבודה הבית, גם אם נפגעת בדרך לתחנת האוטובוס או ההסעה, תחשב כאילו נפגעת בעבודה.  משרדנו בעל ניסיון רב שנתי בתחום תאונות העבודה ומקושר למספר רב של מומחים רפואיים שיכולים, באמצעות חוות הדעת שלהם, למקסם סכום הפיצויים המגיעים לך. 

סובלים כיום מנזק גוף משמעותי או מנכות קשה ואתם חושבים שנגרם לכם עוול?

טיפולים רפואיים יכולים לעיתים, למצער, להסתיים בפגיעה, אבחנה שגויה, איחור באבחון של מחלה קשה כגון סרטן, רשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה, רשלנות רפואית בילדים, רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין, אי אבחון תסמונת גנטית במהלך ההיריון וכו' בין אם זה בכוונה או בטעות, מגיע לך מלוא הפיצויים הקבועים בחוק בגין הנזק הפיזי והנפשי שנגרם לך. משרדנו בעל ניסיון רב בתחום הרשלנות הרפואית, מייצג הן נפגעי רשלנות רפואית והן רופאים שנתבעים בעצמם בגין רשלנות רפואית, דבר שיכול להבטיח ללקוחתנו תוצאה טובה ביותר ומרבית. 

אתה סובל מפגיעה גופנית או נפשית והפגיעה לא קרתה בעבודה או כתוצאה מתאונת דרכים, אל דאגה, עדיין מגיע לך פיצויים, גם אם הפגיעה, היתה למשל בחדר האמבטיה, או בדרך למכולת או לפח האשפה בכביש או בכל סיטואציה אחרת, אנחנו נדאג תקבל פיצויים מרביים ומיידים. 

משרדנו בעל ניסיון של יותר מ- 20 שנה בתחום גמלאות ותביעות בביטוח לאומי. נסייע לך בהגשת התביעה, אנו נדאג לאיסוף החומר הרפואי וריכוזו ולהעברתו לביטוח לאומי ונפעל להגשת חוות דעת רפואית כדי לחזק החומר הרפואי באמצעות מומחים רפואיים שמשתפים פעולה עם משרדנו. בכל שלב צוות משרדנו יהיה צמוד אליך עד להצלחה מלאה ללא פשרות.

אנו נילחם בשבילכם יחד עם הרופאים שלנו מול הביטוח לאומי ונוודא שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר ואת התוצאה הטובה ביותר. 

ייצוג עובדים ומעסיקים בבית הדין לעבודה, לרבות תביעות פיצויי פיטורים, הרעת תנאים, שעות נוספות, חישוב זכויות עובדים, צווי מניעה נגד פיטורי עובדים, זכויות נשים בעבודה ובפרט נשים בהריון, הטרדה מינית, ליווי וייצוג בשיחת שימוע או משמעת לעובד.

משרדנו בעל ניסיון בהקמה או פירוק חברה, עריכת חוזים עסקיים ומסחריים לרבות טיפול במקרי הפרת חוזה שונים ומגוונים, ייצוג, ייעוץ וניהול תביעות כספיות במגוון נושאים, טיפול בצווי מניעה, סעדים זמניים ודחופים, כמו כן אנו בעלי ניסיון ומיומנות רבה בייצוג לקוחותינו מול שלטונות המס לרבות, ייצוג בבתי משפט בעבירות על פקודת מס הכנסה וחוק המע"מ . כמו כן, אנו בעלי ידע וניסיון רב בהפחתת גובהה המסים החלים על רכישת מקרקעין לרבות רכשיה או מכירה של דירת מגורים, ונדאג לקבל עבורך החזרי מס בגין עסקאות במקרקעין. 

משרדנו בעל ניסיון רב שנתי ומאושר ע"י משרד המשפטים כנוטריון מוסמך משנת 2012 . אנו נותנים שירותים נוטריוניים במגוון שפות: עברית | אנגלית | איטלקית | וערבית בתחומים של אימות חתימה נוטריוני; תרגום נוטריוני; אישור הסכמי ממון; אישור העתק נוטריוני; אישור צוואה נוטריוני; ייפוי כוח מתמשך. 

צרו עמי קשר

התקשרו אלי

ווטסאפ

שלחו לי מייל

להגעה למשרד

דילוג לתוכן